Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

IndustryBox | až 22 kW

Kód: 1127/ZAD 1127/3G2 1127/ETH2 1127/RFI 1127/3G 1127/ETH Zvolte variantu
možnost instalace
Značka: OlifeEnergy
20 570 Kč 39 652 Kč 37 994 Kč 22 228 Kč 41 309 Kč 39 652 Kč od 20 570 Kč 17 000 Kč bez DPH 32 770,25 Kč bez DPH 31 400 Kč bez DPH 18 370,25 Kč bez DPH 34 139,67 Kč bez DPH 32 770,25 Kč bez DPH od 17 000 Kč bez DPH
Zadat do výroby Zadat do výroby Zadat do výroby Zadat do výroby Zadat do výroby Zadat do výroby Zvolte variantu
Autentizace
Komunikace
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
13.11.2020 13.11.2020 13.11.2020 13.11.2020 13.11.2020 13.11.2020 Zvolte variantu

IndustryBox je odolná dobíjecí stanice pro nabíjení všech elektromobilů na trhu EU střídavým proudem (AC), výkonem až 22 kW. Určena je pro venkovní použití, i instalaci do garáží, s možností montáže na zeď (wallbox) nebo na profil, kotvený do země.

Detailní informace

Detailní popis produktu

olifeEnergy IndustryBox

IndustryBox je odolná dobíjecí stanice pro nabíjení všech elektromobilů na trhu EU střídavým proudem (AC), výkonem až 22 kW. Určena je pro venkovní použití, i instalaci do garáží, s možností montáže na zeď (wallbox) nebo na profil, kotvený do země. IndustryBox může být vybaven dle přání zákazníka zásuvkou nebo kabelem (Type 2 i Type 1), případně speciálním krouceným kabelem.

IndustryBox umí pracovat lokálně, tedy zahájit nabíjení automaticky po zapojení vozidla, případně po identifikaci RfID kartou, nebo spolupracovat se vzdáleným serverem (OlifeEnergy Cloud, OCPP). Vzdálený server v takovém případě zajišťuje autorizaci uživatelů, diagnostiku i prioritní řízení výkonu. V případě potřeby může být každý IndustryBox zařazen do sítě dobíjecích stanic OlifeEnergy Net, a přinášet majiteli dodatečné příjmy za veřejné nabíjení elektromobilů.

ROZŠIŘUJÍCÍ MODULY

Rozšiřující moduly jsou dílčí hardwarové části, o které lze OlifeEnergy IndustryBox na přání zákazníka rozšířit. Dodány mohou být při výrobě nebo následně během provozu. 

RfID modul

Čtečka RfID karet umožní autorizaci uživatelů na základě běžně používaných bezdrátových karet nebo čipů (vstupní karty, zákaznické karty, …). Součástí balení je také „master karta“, která umožní přidávání dalších karet a čipů, které wallbox aktivují. 

SmartCharge modul

Je chytrá výpočetní jednotka, která rozšíří dobíjecí stanici o služby OlifeEnergy Cloud, anebo o OCPP protokol. SmartCharge modul zajišťuje vzdálenou komunikaci (LAN, GSM), diagnostiku stanice, ovládání nabíjení a řízení výkonu. Ovládání stanice v kombinaci se službou „Správa přístupu“ probíhá pomocí RfID karet, nebo mobilní aplikace OlifeEnergy pro Android a iOS.

RfID modul může pracovat lokálně, pouze s kartami uloženými v interní paměti, nebo je připraven pro komunikaci se vzdáleným serverem pomocí SmartCharge modulu. V kombinaci se službou „Správa přístupu“ je možné nastavovat uživatele (RfID karty/čipy) přes webové rozhraní a pravidelně stahovat výpis nabíjení podle jednotlivých uživatelů.

GSM modul

GSM modul rozšiřuje SmartCharge modul o komunikaci prostřednictvím mobilní datové sítě. Součástí základní služby „Vzdálený monitoring“ je také datová SIM karta.

 

SLUŽBY OLIFEENERGY CLOUD

OlifeEnergy Cloud je platforma pro vzdálený monitoring a správu nabíjecích stanic pro elektromobily. Uživatel má přístup k informacím o své nabíjecí stanici a jejímu nastavení pomocí webového rozhraní. OlifeEnergy Cloud také spolupracuje s mobilní aplikací OlifeEnergy, která zprostředkuje ovládání nabíjecích stanic a monitorování průběhu jejich nabíjení.

Vzdálený monitoring

Vzdálený monitoring je základní podpůrná služba, která umožňuje majiteli vzdálený monitoring, poskytuje přehled o celkové vydané energii, a umožňuje stanici veřejně zpřístupnit v síti OlifeEnergy Net pro nabíjení zdarma. Díky vzdálenému přístupu může servisní středisko OlifeEnergy snadno diagnostikovat případný problém se stanicí, a ve většině případů dokonce problém opravit vzdáleně. Součástí vzdáleného monitoringu je i SIM karta, včetně paušální platby pro GSM modul.

Řízení výkonu

Služba pro prioritní řízení výkonu nabíjecích stanic umožňuje připojit více stanic na omezený jistič (například 5 stanic s výkonem 22 kW na jeden jistič 3x32 A) s tím, že výkon je stanicemi sdílen podle jejich vytíženosti, anebo nastavených priorit. Modul „Řízení výkonu“ ale především předchází překročení sjednaného čtvrthodinového maximálního příkonu. Informace o dostupném příkonu může být automaticky přejímán přímo ze systému MaR budovy.

Správa přístupu

Správa přístupu je určená pro snadnou administraci uživatelů dobíjecí stanice. V síti OlifeEnergy Net je možné stanici zobrazit pro veřejnost, anebo pouze pro omezený počet použivatelů. Součástí správy přístupu je také výpis jednotlivých nabíjení (čas, energie a uživatel, který nabíjel).

Celkově přináší modul „Řízení výkonu“ úspory za paušální platby v podobě snížení hodnoty hlavního jističe nebo rezervovaného příkonu, a navíc za předcházení pokutovaných překročení čtvrthodinových maxim.

 

 

ZPOPLATNĚNÍ 

Díky službě „Zpoplatnění“ může vaše dobíjecí sanice generovat dodatečný příjem za veřejné nabíjení elektromobilů. Cena za každé placené nabíjení bude navýšena o jednorázový propojovací poplatek, hrazený zákazníkem. Tento poplatek slouží k pokrytí transakčních poplatků a provozu systému. Žádné další měsíční platby nejsou účtovány. Celá platba za vydanou energii tedy připadne majiteli stanice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíjecí stanice
Konektor k vozu: Zásuvka
Maximální výkon: 3,7kW, 7,4kW, 11kW, 22kW
Funkce: Integrovaný elektroměr, Odložený start
Komunikace: Ethernet (RJ45), 3G, OCPP 1.6
Autentizace: RFID karta
Energy Management: Statické přidělování výkonu
Řídící software: Mobilní aplikace, V cloudu
Stupeň krytí: IP44
Umístění: Domácí, Společné prostory, Firemní
Výstupní proud: AC (střídavý)
Režim nabíjení: 3
Jmenovitý proud: až 32 A
Napájení: 1 / 3 fázové
Pracovní napětí: 230 - 400 V
Jmenovitý výkon: 3,7 - 22 kW
Stupeň krytí: IP44
Pracovní teplota: -25°C do +40°C
Rozměry: 200mm x 300mm x 150mm
Použití: Vnitřní / Venkovní
Montáž: Na zeď

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.