Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

WallBox eBasic | až 22 kW

Kód: 961/22 961/23 Zvolte variantu
možnost instalace
Značka: Circontrol
17 892 Kč 20 740 Kč od 17 892 Kč 14 786,78 Kč bez DPH 17 140,50 Kč bez DPH od 14 786,78 Kč bez DPH
Zadat do výroby Zadat do výroby Zvolte variantu
Maximální výkon
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
29.12.2020 29.12.2020 Zvolte variantu

Autonabijeni.cz nabízí kvalitní wallboxy a nabíjecí stanice pro všechny typy elektromobilů, hybridních vozidel a elektrických motorek. Tyto nabíjecí stanice jsou základem pro rychlé a pohodlné domácí nabíjení. Pokud si nejste jisti kompatibilitou právě s Vaším elektromobilem, využijte našeho Průvodce nabíjením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití

Určeno k instalaci (vnitřní nebo venkovní) v rodinných domech, bytových domech, firmách a na dalších místech, kde není nutná identifikace uživatele.

Design

Vzhledem k tomu, že je domácí nabíječka často považována za domácí spotřebič, klíčovými vlastnostmi jsou jednoduchá konstrukce a bezpečnost použití v domě společně s kompaktní velikostí. Řada WallBox eBasic se dále vyznačuje vlastnostmi jako nízké náklady, robustnost a uživatelsky přívětivá obsluha.

Vlastnosti produktu

  • Kompatibilita se snímačem BeON (příslušenství) při kombinaci s eBasic umožňuje dynamicky upravovat spotřebu elektromobilu podle dostupného výkonu instalace a tím zabránit riziku výpadku a/nebo nutnosti vylepšovat stávající elektroinstalace (z čehož plynou nižší počáteční investice).
  • Přední LED lišta informuje uživatele nejenom o stavu nabíječky (např. v provozu, závada), ale i o stavu nabíjení elektromobilu; stav nabíjení (pohybující se modré světlo) oproti nabitému stavu (statické modré světlo).
  • Kryt nabíječky je vyroben z plastu ABS, který je robustní a odolný proti UV záření, a zajišťuje ochranu před mechanickým namáháním a nepříznivými podmínkami prostředí (čímž prodlužuje životnost nabíječky a odstraňuje nutnost její výměny již za několik let).
  • Jednoduchá uživatelská obsluha díky režimu Plug ‘n’ Charge, který nevyžaduje identifikaci uživatele prostřednictvím karty RFID, telefonu nebo srovnatelnou metodou. Tato řada zahrnuje i přepínač, který usnadňuje výběr maximálního výstupního proudu nabíječky (snížení doby a nákladů instalace).
  • Dálková aktivace nabíjení je zajištěna pomocí externího vstupního signálu zapnuto/vypnuto (např. časovače)
  • Řada WallBox eHome obsahuje vyhrazené místo k umístění vaší vlastní značky.
  • 2 v 1. Vyberte si nabíjení ze zásuvky Typ 2 nebo pomocí konektoru Schuko určeného speciálně k nabíjení elektrokol a elektrických motocyklů.

WallBox eBasic

Montáž zařízení jsou oprávněny provádět pouze osoby s platným osvědčením dle vyhlášky 50/1978 Sb. v aktuálním znění. Pro účely případného reklamačního řízení je nutné doložit revizní zprávu a potvrzení o instalaci od této osoby včetně výrobního čísla instalovaného výrobku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíjecí stanice
Konektor k vozu: Zásuvka
Maximální výkon: 3,7kW, 7,4kW, 11kW, 22kW
Stupeň krytí: IP54
Umístění: Domácí, Firemní
Výstupní proud: AC (střídavý)
Režim nabíjení: 3
Jmenovitý proud: 32 A
Napájení: 3 fázové
Pracovní napětí: 400 V
Jmenovitý výkon: 3,7 - 22 kW
Stupeň krytí: IP54
Pracovní teplota: -5°C - +45°C
Použití: Vnitřní / Venkovní
Montáž: Na zeď

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.