Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

JUICE BOOSTER 2 | Typ 1

Kód: EL-JB2T1E2
27 490 Kč 22 719,01 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
  • Flexibilní: rychlé a snadné nabíjení na jakémkoli místě nabíjecím výkonem až 7,4 kW
  • Při použití síťových konektorů automatická detekce nabíjecího výkonu - není třeba omezovat nabíjecí výkon
  • Integrovaná ochrana proti zbytkovému proudu
  • Odolný proti povětrnostním vlivům
  • Vhodné pro všechny elektromobily vybaveny zásuvkou Typu 1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabíjejte až 7,4 kW z jakékoli zásuvky a získejte šťávu, kterou potřebujete pro Vaše dlouhé jízdy elektromobilem s nezničitelným JUICE BOOSTER 2.

 

Logo_JB2


JUICE BOOSTER 2 je pravděpodobně nejrobustnější přenosná nabíječka na trhu. Poškrábejte jí, přejeďte jí, nechte jí venku na dešti... JUICE BOOSTER 2 bude stále funkční. Použití je také neuvěřitelně snadné!

13_EL-JB2G3_JB2

Nabíjejte v jakékoli zásuvce nebo veřejné nabíjecí stanici

JUICE BOOSTER 2 je standardně dodáván se dvěma adaptéry. První adaptér lze použít k rychlému nabíjení elektromobilu z průmyslové, 32A CEE zásuvky. S druhým adapterem můžete také nabíjet z klasické domovní zásuvky. Díky rychloupínací spojce můžete jednoduše dokoupit požadovaný adapter a nabíjet tak z jakékoliv zásuvky. Cestovat tak můžete po celé Evropě! Adaptér pro zásuvky Typu 2 vám dokonce umožňuje nabíjet na veřejných nabíjecích stanicích pomocí JUICE BOOSTER 2, což vám ušetří další nabíjecí kabel.

adaptery

Rychlejší nabíjení

S JUICE BOOSTER 2 můžete nabíjet až 10krát rychleji než ze standardní domácí zásuvky. Berte na vědomí důležitý parametr Vašeho elektromobilu - palubní nabíječky vozu. Vždy udává, jak maximálně lze Váš elektromobil nabíjet.

Automatická detekce maximálního nabíjecího výkonu

Jednoduše připojte adaptér a začněte nabíjet. Přenosná nabíječka JUICE BOOSTER 2 automaticky detekuje, který adaptér je připojen a začne nabíjet maximálním nabíjecím výkonem. Není potřeba nic nastavovat. Další snížení nabíjecího výkonu je vždy k dispozici.

Robustní materiály odolné vůči povětrnostním vlivům

Vysoce kvalitní materiály znamenají, že JUICE BOOSTER 2 a všechny jeho komponenty jsou odolné proti nárazům, chráněny před deštěm a sněhem a nevybíravému zacházení. Dokonce i při třítunové zátěži zůstává elektronika zařízení dobře chráněna.

14_EL-JB2G3_JB2_Closeup

Snadno snižte nabíjecí výkon

Chcete nastavit jiný proud než ten automaticky detekovaný? Jako vždy, technologie JUICE klade bezpečnost na první místo. Tlačítkem SELECT můžete vybrat pouze nižší proud, než je automaticky omezen detekovaným adaptérem. JUICE BOOSTER 2 si poté tento navolený nabíjecí proud zapamatuje, a to i v případě výpadku napájení.

Krádež a ochrana proti neoprávněné manipulaci

JUICE BOOSTER 2 lze vyjmout ze zásuvky elektromobilu až po po jejím uvolnění a pomocí vhodného zámku můžete zajistit adaptér proti krádeži. Po 30 vteřinách aktivního nabíjení je také zablokována možnost přepínání nabíjecího výkonu, aby se zabránilo nežádoucímu nastavení cizími osobami.

Integrovaná ochrana proti zbytkovému proudu

V JUICE BOOSTER 2 je pro Vaší bezpečnost integrována ochrana zbytkového proudu, která je citlivá na všechny proudy. To poskytuje nejlepší možnou ochranu proti DC (6mA) a AC (30mA) zbytkovým proudům. JUICE BOOSTER 2 splňuje přísné limity nejnovějších standardů, což z něj činí bezpečný a spolehlivý způsob nabíjení Vašeho elektromobilu.

Nabíjejte elektromobily a plug-in hybridní vozy vybaveny zástrčkami Typu 2

JUICE BOOSTER 2 s konektorem Typ 2 je schopen nabíjet téměř všechny elektromobily. Zásuvky Typu 2 již neinstalují pouze evropští výrobci elektromobilů; Nissan je nyní zahrnuje do svých nových modelů v Evropě.

Overview_EL-JB2WHMS

Kvalitní produkt ze Švýcarska

JUICE BOOSTER 2 je produktem švýcarské společnosti Juice Technology AG. Jsou hrdí na maximální kvalitu ve spojení s moderním designem, vývojem a výrobou všech svých zařízení v Evropě tak, aby splňovali místní normy a požadavky. Společnost Juice Technology AG neustále sleduje trh elektromobility a je připravena reagovat na trendy a být  tak vždy díky svým inovativním produktům o krok napřed.

 

JT_Logo

 

Bezpečně nabíjejte z domácí zásuvky

Při dlouhodobém nabíjení z domácí zásuvky hrozí nebezpečí požáru kabelu (v důsledku chybného zapojení nebo špatné instalace kontaktů). Adaptér JUICE s domácí zásuvkou je vybaven dvěma speciálními teplotními senzory, které chrání kabel před přehřátím. Jakmile je detekováno přehřátí, JUICE BOOSTER 2 přeruší proces nabíjení a zabrání poškození.

 

Jsme hrdý a oficiální prodejce Juice Boosteru a ostatních produktů Juice Technology AG.

AuthorizedReseller_Emblem

Doplňkové parametry

Kategorie: Podle vozu
Hmotnost: 5 kg
Maximální výkon: 7,4kW
Výstup stanice: kabel Typ 1
Stupeň krytí: IP67
Režim nabíjení: Režim 2
Napájení: 1 fázové
Pracovní napětí: 230V
Jmenovitý proud: 6 / 8 / 10 / 13 / 16 / 20 / 25 / 32A
Jmenovitý výkon: max. 7,4 kW
Proudový chránič: RCD DC 6mA, AC 30mA
Délka: 5 metrů
Pracovní teplota: - 25°C ~ + 45°C
Použití: Vnitřní / Venkovní
Certifikace: CE, TUV
Rozměry: 70 x 225 mm

Tank test

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: