Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

Nabíjení v obytných a kancelářských objektech

elektromobilita

Více než dva miliony řidičů po celém světě vyměnili své staré vozy na fosilní paliva za nový elektromobil. Přístup k nabíjecí stanici se stává nutností pro každého řidiče. Wallbox instalovaný ve sdílené garáži obytného domu nebo kancelářské budovy přináší oproti nabíjení z klasické zásuvky několik výhod, které Vám zaručí adekvátně zvolené a především bezpečné nabíjení. Začněte svůj den s plně nabitým vozem díky vlastnímu Wallboxu.

 

"Bude zapotřebí, aby každý nový nebo zrekonstruovaný dům v Evropské unii v roce 2019 byl vybaven adekvátními nabíjecími body."

- guardian.com

 

Jste developer a chcete být připraven na elektromobilitu ve Vašem novém objektu?

S nástupem elektromobility bude potřeba vybudovat v každém obytném či kancelářském komplexu dostatek přípojných bodů k nabíjení elektromobilů pro rezidenty a zaměstnance. Ti budou chtít pravidelně nabíjet. Určitě i Vy, jakožto developerská či správcovská společnost, registrujete požadavky na nabíjení elektromobilu ve Vašem objektu. V lepším případě za Vámi přišel rezident s požadavkem na vybudování vlastního přípojného bodu - nabíjecí stanice. V tom horším případě si nabíjí svůj vůz ze společné zásuvky... 
sdilene_nabijeni_2

Proč je problém nabíjení elektromobilu z klasické společné zásuvky u garážových míst...

Zpravidla se to nebude líbit ostatním rezidentům. Spotřeba z těchto zásuvek je účtována na společný účet všech vlastníků bytových jednotek.  Zjednodušeně řečeno, nikdo nemá reálný přehled o tom, kolik kdo spotřeboval elektrické energie a není možno mu tuto spotřebu vyúčtovat. Výsledkem tedy je, že všichni obyvatelé budou muset zaplatit zvýšené náklady na energie z důvodu tohoto nabíjení = přímá cesta k hádkám sousedů ve Vašem domě!

Dalším důvodem může být opakované zatěžování elektrického systému budovy po dobu několika hodin. V případě, že se další rezident rozhodne pro takovéto nabíjení, může být překročena hodnota jističe a vyřazena tak garáž na nějakou dobu z provozu.

Profesionální nabíjecí stanice určená pro sdílené nabíjení Vám garantuje bezpečné nabíjení

Záchrana od výše zmíněného přichází v podobě profesionální nabíjecí stanice. Tato nabíjecí stanice s vlastním jištěním a odběrným bodem zaručuje bezpečné nabíjení elektromobilů a optimální řešení pro danou garáž. Buďte připraveni na nástup elektromobility a zvyšte exkluzivitu svého objektu tím, že bude "EV Ready". Profesionální řešení od Autonabíjení.cz Vám přináší:

inteligentni_sdilene_nabijeni

  • Profesionální nabíjecí stanice pro komerční užití 24/7
  • V případě zapojení více nabíjecích bodů dynamické přidělování výkonu pro zamezení překročení maximálního stanoveného výkonu
  • Zapojení nabíjecích stanic do poolu - více nabíjecích stanic na jednom místě s jednou administrací
  • RFID autorizaci jednotlivých uživatelů - přístup pomocí karet, čipů případně pomocí rozpoznání SPZ vozu
  • Správa uživatelů v cloudu
  • Správa stanice v cloudu
  • Logování každého nabíjení - spotřebovaná energie, čas, tarif atd.

 

Ke správě stanice je možné přistupovat na každém počítači / tabletu pomocí webového prohlížeče:

 

tlacitko_zpet