Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

Nabíjení v obytných a kancelářských objektech

elektromobilita

Více než dva miliony řidičů po celém světě vyměnili své staré vozy na fosilní paliva za nový elektromobil. Přístup k nabíjecí stanici se stává nutností pro každého řidiče. Wallbox instalovaný ve sdílené garáži obytného domu nebo kancelářské budovy přináší oproti nabíjení z klasické zásuvky několik výhod, které Vám zaručí adekvátně zvolené a především bezpečné nabíjení. Začněte svůj den s plně nabitým vozem díky vlastnímu Wallboxu.

 

"Bude zapotřebí, aby každý nový nebo zrekonstruovaný dům v Evropské unii v roce 2019 byl vybaven adekvátními nabíjecími body."

- guardian.com

 

Jste developer a chcete být připraven na elektromobilitu ve Vašem novém objektu?

S nástupem elektromobility bude potřeba vybudovat v každém obytném či kancelářském komplexu dostatek přípojných bodů k nabíjení elektromobilů pro rezidenty a zaměstnance. Ti budou chtít pravidelně nabíjet. Určitě i Vy, jakožto developerská či správcovská společnost, registrujete požadavky na nabíjení elektromobilu ve Vašem objektu. V lepším případě za Vámi přišel rezident s požadavkem na vybudování vlastního přípojného bodu - nabíjecí stanice. V tom horším případě si nabíjí svůj vůz ze společné zásuvky... 
sdilene_nabijeni_2

Proč je problém nabíjení elektromobilu z klasické společné zásuvky u garážových míst...

Zpravidla se to nebude líbit ostatním rezidentům. Spotřeba z těchto zásuvek je účtována na společný účet všech vlastníků bytových jednotek.  Zjednodušeně řečeno, nikdo nemá reálný přehled o tom, kolik kdo spotřeboval elektrické energie a není možno mu tuto spotřebu vyúčtovat. Výsledkem tedy je, že všichni obyvatelé budou muset zaplatit zvýšené náklady na energie z důvodu tohoto nabíjení = přímá cesta k hádkám sousedů ve Vašem domě!

Dalším důvodem může být opakované zatěžování elektrického systému budovy po dobu několika hodin. V případě, že se další rezident rozhodne pro takovéto nabíjení, může být překročena hodnota jističe a vyřazena tak garáž na nějakou dobu z provozu.

Profesionální nabíjecí stanice určená pro sdílené nabíjení Vám garantuje bezpečné nabíjení

Záchrana od výše zmíněného přichází v podobě profesionální nabíjecí stanice. Tato nabíjecí stanice s vlastním jištěním a odběrným bodem zaručuje bezpečné nabíjení elektromobilů a optimální řešení pro danou garáž. Buďte připraveni na nástup elektromobility a zvyšte exkluzivitu svého objektu tím, že bude "EV Ready". Profesionální řešení od Autonabíjení.cz Vám přináší:

inteligentni_sdilene_nabijeni

  • Profesionální nabíjecí stanice pro komerční užití 24/7
  • V případě zapojení více nabíjecích bodů dynamické přidělování výkonu pro zamezení překročení maximálního stanoveného výkonu
  • Zapojení nabíjecích stanic do poolu - více nabíjecích stanic na jednom místě s jednou administrací
  • RFID autorizaci jednotlivých uživatelů - přístup pomocí karet, čipů případně pomocí rozpoznání SPZ vozu
  • Správa uživatelů v cloudu
  • Správa stanice v cloudu
  • Logování každého nabíjení - spotřebovaná energie, čas, tarif atd.

 

Ke správě stanice je možné přistupovat na každém počítači / tabletu pomocí webového prohlížeče:

 

tlacitko_zpet

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení