Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

Podporujeme

thetaptap

The Tap Tap - nevšední kapela

Kapela studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu The Tap Tap není žádná rychlokvaška. Během 16 let existence si kapela poctivě prošlápla své místo v Českém šoubyznysu a mnohokrát úspěšně reprezentovala ČR i v zahraničí. Hudbou plují už 22 let a ukázali, že i s blbě rozdanými kartami se dá dobře hrát. Jsme rádi, že je můžeme podpořit, protože jak říká Šimon Ornest, kapelník a manažer The Tap Tap:

"Soucit a lítost ještě nikdy nikoho nikam neposunuly!"

Pokud chceš, můžeš je podržet nad vodou. Také můžeš v jejich Obchodě na kolečkách nakoupit nějaké supr čupr věcičky.

 


 

psistesti

Psí štěstí

Je parta lidi, které nejsou lhostejní opuštění a týraní pejsci a to nejen z ČR. Poskytují dočasnou péči, díky které se každý pejsek naučí každodennímu chodu a tak je lépe připraven k adopci do nové rodiny. Vše dělají bez nároku na finanční odměnu pouze s pomocí hodných lidi, kteří pomáhají finančně, materiálně nebo i sdílením. Péče čtyřnohých parťáků je v dnešní době nákladná a proto jsme rádi, že můžeme pomoci.

Pokud chceš, můžeš je také podpořit. Nemusí to být zdaleka jen peněžní prostředky, pejsci nepohrnou ani nějakým tím pamlskem.

 


 

znesnaze

Z nesnáze 21

Snadná cesta k pomoci. Otevřeli jsme bezpečné místo pro setkávání těch, kteří potřebují pomoc, s těmi, kteří ji nabízí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení