Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

Podporujeme

 

thetaptap

The Tap Tap - nevšední kapela

Kapela studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu The Tap Tap není žádná rychlokvaška. Během 16 let existence si kapela poctivě prošlápla své místo v Českém šoubyznysu a mnohokrát úspěšně reprezentovala ČR i v zahraničí. Hudbou plují už 22 let a ukázali, že i s blbě rozdanými kartami se dá dobře hrát. Jsme rádi, že je můžeme podpořit, protože jak říká Šimon Ornest, kapelník a manažer The Tap Tap:

"Soucit a lítost ještě nikdy nikoho nikam neposunuly!"

Pokud chceš, můžeš je podržet nad vodou. Také můžeš v jejich Obchodě na kolečkách nakoupit nějaké supr čupr věcičky.

 


 

psistesti

Psí štěstí

Je parta lidi, které nejsou lhostejní opuštění a týraní pejsci a to nejen z ČR. Poskytují dočasnou péči, díky které se každý pejsek naučí každodennímu chodu a tak je lépe připraven k adopci do nové rodiny. Vše dělají bez nároku na finanční odměnu pouze s pomocí hodných lidi, kteří pomáhají finančně, materiálně nebo i sdílením. Péče čtyřnohých parťáků je v dnešní době nákladná a proto jsme rádi, že můžeme pomoci.

Pokud chceš, můžeš je také podpořit. Nemusí to být zdaleka jen peněžní prostředky, pejsci nepohrnou ani nějakým tím pamlskem.

 


 

logo-lb

Linka bezpečí

Jsme tu i pro Tebe. Není žádná ostuda, říct si o pomoc. Ozvi se.

Naše služby jsou určeny pro děti a studenty do 26 let.

Až budeš kontaktovat Linku bezpečí, nemusíš se nám představit jménem, ani říkat žádné další osobní údaje (třeba kde bydlíš, nebo kam chodíš do školy), pokud si to nebudeš přát. To znamená, že jsi pro nás anonymní.

Služba je zdarma. Není pro nás důležité, jakou hudbu posloucháš, jestli jsi věřící, jestli se Ti líbí kluci nebo holky, kolik máte doma peněz, nebo jakou barvu vlasů nosíš.

 


 

logo

Anděl na drátě

Ve stávající situaci omezujících opatření v důsledku koronaviru se ocitají mnozí senioři ve stále větší izolaci. V objemu informací, nových nařízení a omezení se ne vždy orientují a rozumí jim, nebo potřebné informace vůbec nemají a nevědí na koho se obrátit. Obzvláště u osaměle žijících seniorů mohou, v důsledku izolace a dezorientace, vznikat tísnivé pocity úzkosti a strachu, které mohou vést i ke zhoršení zdravotního stavu.

Proto je důležité, aby měli na blízku asistenty, kteří aktuální situaci vysvětlí, poradí a pomohou, či projevenou empatií a dobrým slovem seniora povzbudí. Pravidelně, ve zvoleném intervalu uživatelům volají a ověřují, zda jsou v pořádku, užívají správně léky, zjišťují, jak se jim daří a jestli nepotřebují s něčím pomoci či něco zařídit. Poskytnou poradenství ohledně dalších sociálních služeb či zprostředkují kontakty se společenským prostředím.

 


 

unnamed

 

CTU CarTech Formula Student

Náš tým sídlí na půdě Fakulty strojní ČVUT v Praze a má okolo 30 členů. Založen byl již v roce 2007, což z něj tvoří nejstarší tým v České republice. Pravidelně obsazuje přední příčky mezinárodních závodů a na svém kontě má dokonce 2 celková vítězství. To vše díky používání nejmodernějších technologií a efektivnímu přenosu know-how mezi generacemi studentů.

Jednotlivé technické podskupiny se věnují návrhu aerodynamiky, chassis, odpružení, elektroniky a powertrainu. Každý student si tak v praxi vyzkouší technické, komunikační i jazykové dovednosti.

 


 

sazimecesko-web-new

 

Vytváříme zdravější krajinu, sázíme rozmanité lesy, kde je prostor pro nový život. 210 807 stromů už tvoří les anebo brzy bude. Možnost podpořit výsadbu najdeš v průběhu objednávkového procesu.