Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

Nabíjení v domě

elektromobilita

Více než dva miliony řidičů po celém světě vyměnili své staré vozy na fosilní paliva za nový elektromobil. Přístup k nabíjecí stanici se stává nustností pro každého řidiče. Domácí wallbox přináší oproti nabíjení z klasické zásuvky několik výhod, které Vám zaručí adekvátně zvolené a především bezpečné nabíjení. Začněte svůj den s plně nabitým vozem díky vlastní domácí nabíjecí stanicí.

 

"Domácí wallbox jsem si pořídil hned s mým prvním elektromobilem již před čtyřmi lety. Jsem také majitelem fotovoltaické elektrárny a právě propojení FVE, chytrého domácího wallboxu a elektromobilu mi dává smysl. A šetří peníze." 

- Petr, majitel Tesly a zákazník Autonabíjení.cz

domaci_nabijeni

 

 

 

I u Vás doma můžete optimalizovat nabíjení Vašeho elektromobilu. Správně zvolený a naistalovaný wallbox se správným tarifem Vám ušetří peníze a zaručí maximální možné a bezpečné nabíjení. A co takhle připojit domácí nabíjecí stanici na fotovoltaickou elektrárnu nebo bateriové uložiště? Skvělý nápad!

 

 

 

 

 

V mém domě je spousta zásuvek. Proč bych měl nabíjet svůj vůz pomocí nabíjecí stanice?

Prvním důvodem je bezpečnost. Klasická zásuvka není určena pro nabíjení Vašeho vozu výkonem až 3,7 kW. Nechali byste například zaplou rychlovarnou konvici po dobu 10 hodin? Proto je lepší investovat do vhodné nabíjecí stanice, která je opatřena jistícími prvky. Poté stačí pouze připojit Váš vůz a nabíjet bezpečně a pohodlně každý den.

Vhodně zvolený Wallbox Vám také zkrátí dobu nabíjení - a to razantně. Rychlost nabíjení elektromobilu závisí především na velikosti jeho baterií a nabíjecím výkonu. Přenosná nabíječka, která je standartně dodávána k většině elektromobilů nabíjí výkonem 2,3 kW. Pokud tedy vememe elektromobil opatřený 24 kWh baterií, budeme si muset vyčlenit 11 hodin, po kterých ho musíme mít zapojen do zásuvky. Pokud to tedy dovoluje palubní nabíječka vozu, můžeme nabíjecí čas zkrátit právě díky Wallboxu.

Rekapitulace

  • Autonabíjení Vám na základě Vašich požadavků a možností pomůže s výběrem ideální nabíjecí stanice.
  • V případě potřeby pomůžeme s výběrem správného místa ve Vaší garáži a instalací pro dodržení všech požadovaných standartů.
  • Díky tomu můžete nabíjet až 10x rychleji než z klasické zásuvky. Bezpečně a bez problémů.
  • Začněte každý svůj den s plně nabitým vozem!

 

55841871_s