Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

JUICE BOOSTER 2

Kód: EL-JB2BWS
26 590 Kč 21 975,21 Kč bez DPH
Objednáno
  • Flexibilní: rychlé a snadné nabíjení na jakémkoli místě nabíjecím výkonem až 22 kW (nabíjejte až 10x rychleji)
  • Při použití síťových konektorů automatická detekce nabíjecího výkonu - není třeba omezovat nabíjecí výkon
  • Integrovaná ochrana proti zbytkovému proudu
  • Odolný proti povětrnostním vlivům
  • Vhodné pro všechny elektromobily vybaveny zásuvkou Typu 2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Juice-Booster-2

Nabíjejte až 22 kW a získejte šťávu, kterou potřebujete pro Vaše dlouhé jízdy elektromobilem s nezničitelným JUICE BOOSTER 2.

 

Logo_JB2


JUICE BOOSTER 2 je pravděpodobně nejrobustnější přenosná nabíječka na trhu. Poškrábejte jí, přejeďte jí, nechte jí venku na dešti... JUICE BOOSTER 2 bude stále funkční. Použití je také neuvěřitelně snadné! 

 

 

 


 

Kvalita , která neomrzí

JUICE BOOSTER 2 je produktem švýcarské společnosti Juice Technology AG. Jsou hrdí na maximální kvalitu ve spojení s moderním designem, vývojem a výrobou všech svých zařízení v Evropě tak, aby splňovali místní normy a požadavky. Společnost Juice Technology AG neustále sleduje trh elektromobility a je připravena reagovat na trendy a být tak vždy díky svým inovativním produktům o krok napřed.

 

Juice-Booster-2-Taycan

 


 

Rychlejší nabíjení

S JUICE BOOSTER 2 můžete nabíjet až 10krát rychleji než ze standardní domácí zásuvky. Berte na vědomí důležitý parametr Vašeho elektromobilu - palubní nabíječky vozu. Vždy udává, jak maximálně lze Váš elektromobil nabíjet.

Snadno snižte nabíjecí výkon

Chcete nastavit jiný proud než ten automaticky detekovaný? Jako vždy, technologie JUICE klade bezpečnost na první místo. Tlačítkem SELECT můžete vybrat pouze nižší proud, než je automaticky omezen detekovaným adaptérem. JUICE BOOSTER 2 si poté tento navolený nabíjecí proud zapamatuje, a to i v případě výpadku napájení.

Krádež a ochrana proti neoprávněné manipulaci

JUICE BOOSTER 2 lze vyjmout ze zásuvky elektromobilu až po po jejím uvolnění a pomocí vhodného zámku můžete zajistit adaptér proti krádeži. Po 30 vteřinách aktivního nabíjení je také zablokována možnost přepínání nabíjecího výkonu, aby se zabránilo nežádoucímu nastavení cizími osobami.

 


 

Nabíjejte z jakékoliv zásuvky nebo veřejné nabíjecí stanice

JUICE BOOSTER 2 je standardně dodáván se třemi adaptéry. První dva adaptéry lze použít k rychlému nabíjení elektromobilu z průmyslové, 16A/32A CEE 5p zásuvky. S druhým adapterem můžete také nabíjet z klasické domovní zásuvky. Díky rychloupínací spojce můžete jednoduše dokoupit požadovaný adapter a nabíjet tak z jakékoliv zásuvky. Cestovat tak můžete po celé Evropě! Adaptér pro zásuvky Typu 2 vám dokonce umožňuje nabíjet na veřejných nabíjecích stanicích pomocí JUICE BOOSTER 2, což vám ušetří další nabíjecí kabel.

adaptery

 

Automatická detekce maximálního nabíjecího výkonu

Jednoduše připojte adaptér a začněte nabíjet. Přenosná nabíječka JUICE BOOSTER 2 automaticky detekuje, který adaptér je připojen a začne nabíjet maximálním nabíjecím výkonem. Není potřeba nic nastavovat. Další snížení nabíjecího výkonu je vždy k dispozici.

 

Nabíjejte bezpečně z domácí zásuvky

Při dlouhodobém nabíjení z domácí zásuvky hrozí nebezpečí požáru kabelu (v důsledku chybného zapojení nebo špatné instalace kontaktů). Adaptér JUICE s domácí zásuvkou je vybaven dvěma speciálními teplotními senzory, které chrání kabel před přehřátím. Jakmile je detekováno přehřátí, JUICE BOOSTER 2 přeruší proces nabíjení a zabrání poškození.

jb2_celsius-1


 

Integrovaná ochrana proti zbytkovému proudu

V JUICE BOOSTER 2 je pro Vaší bezpečnost integrována ochrana zbytkového proudu, která je citlivá na všechny proudy. To poskytuje nejlepší možnou ochranu proti DC (6mA) a AC (30mA) zbytkovým proudům. JUICE BOOSTER 2 splňuje přísné limity nejnovějších standardů, což z něj činí bezpečný a spolehlivý způsob nabíjení Vašeho elektromobilu.

 

14_EL-JB2G3_JB2_Closeup

 

Robustní materiály odolné vůči povětrnostním vlivům

Vysoce kvalitní materiály znamenají, že JUICE BOOSTER 2 a všechny jeho komponenty jsou odolné proti nárazům, chráněny před deštěm a sněhem a nevybíravému zacházení. Dokonce i při třítunové zátěži zůstává elektronika zařízení dobře chráněna.

 


 

Recenze Petra Máry

 

 

 


 

Ocenění

 

ADAC OAMTC-test iomobility-awards-2021-logo GDAN TUV-SUD Vergleich

 

 


 

Často kladené dotazy

Je součástí brašna?

Ano.

Na internetu vidím více setů a různé ceny, co tento set přesně obsahuje?

Sada obsahuje JUICE BOOSTER 2, tři adaptery a brašnu. Adapter jsou vybrány ty, které jsou v ČR nejvíce využívány - adapter do domovní zásuvky a do průmyslové CEE16A 5pCEE32A 5p zásuvky.

Veškeré adaptery se dají dokupovat. Pokud není Vámi požadovaný adapter v nabídce, neváhejte nás kontaktovat, nabízíme adaptery pro celý svět.

 


 

Jsme hrdý a oficiální prodejce Juice Boosteru a ostatních produktů Juice Technology AG.

AuthorizedReseller_Emblem

Doplňkové parametry

Kategorie: Přenosné nabíječky
Hmotnost: 6 kg
Maximální výkon: 3,7kW, 7,4kW, 11kW, 22kW
Výstup stanice: kabel Typ 2
Stupeň krytí: IP67
Režim nabíjení: 2
Jmenovitý proud: 6/8/10/13/16/20/25/32A
Pracovní napětí: 230 V 6–32 1 fáze AC / 400 V 6–32 A 3 fáze AC
Jmenovitý výkon: 1,4 - 22kW
Proudová ochrana: DC 6mA, AC/DC 30mA
Délka kabelu: Přívodní kabel 1,4m, Typ 2 kabel 3,1m
Pracovní teplota: - 25°C ~ + 45°C
Standardy a certifikace: IEC 62752, 62196, 61851 Mode 2, 61851 Mode 3 (with type 2/type 3c adapter plug), EMC, RoHS
Rozměry: 70 x 225 mm

Představení

Tank test

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
JF Avatar autora | 25.6.2022
Velmi jendoduche uzivani. Kvalitni zpracovani.
5
Avatar autora | 14.7.2021
+ jednoduchá a intuitivní obsluha
+ kvalitní provedení výrobku

5
J Avatar autora | 15.5.2021
Super komunikace + odbornost. Rychle dodani.
5
Avatar autora | 24.1.2021
Je dražší, chvíli jsem nad pořízením přemýšlel. Po vybalení mi bylo jasné, že je to opravdu kvalita. K mému e-tronu perfektní.
5
FH Avatar autora | 15.8.2020
Objednal jsem k mé Tesle X. Perfektní záležitost, nahradí plně Wallboxy, které jsem chtěl pořídit domu a do firmy. S malým pětikolíkem nabíjím doma v garáži, velkým ve firmě (logistický park, máme tam velké pětikolíky). Klasickou domovní zásuvku používám jen jako nouzovku. Modrý adapter jsem zatím nevyužil. Dobře mi poradili (ber tohle, místo dvou Wallboxů) a rychle doručili. Spokojenost.
5
DK Avatar autora | 28.5.2020
Děkuji za všechny rady! Prodiskutovali jsme moje potřeby nabíjení a zvolil jsem tuto nabíječku se všemi adaptéry, které mohu využít zde v ČR. Ani jsem netušil, že v nabídce jich je ještě více, takže v případě potřeby je možné dokoupit a vyrazit do zahraničí a nebát se, že si nenabijete. Využívám samozřejmě AC i DC veřejných nabíječek, ale přenosnou nabíječku beru jako základ každého elektromobilisty. Dražší, ale opravdu kvalitní věc. David Krumlich, Jaguar I-Pace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

OBJEVTE NOVÝ SVĚT S JUICE TECHNOLOGY