Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

Kontrola elektroinstalace

Kód: 1052
1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
  • Kontrola elektroinstalace ve Vašem objektu
  • V případě potřeby návrh a nabídka úprav v elektroinstalaci tak, aby splňovala požadavky umístění Wallboxu
  • Tato služba se vztahuje na Wallboxy do 22kW. Veřejné nabíjecí stanice se řeší individuálně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontrola instalace budovy od Autonabíjení.cz obsahuje inspekci elektroinstalace v místě připojení a nezávaznou nabídku na instalaci Wallboxu.

Proč bych měl konzultovat možnost nabíjení mého vozu a instalaci wallboxu s Autonabíjení.cz?

Každý vůz, ať už jde o plug-in hybrid či elektromobil má jiné možnosti nabíjení. Co limituje nabíjení Vašeho vozu si můžete přečíst zde. V první řadě je tedy potřeba vybrat správný Wallbox. Některé elektromobily mají vyšší energetické nároky na jejich nabíjení. Ne každá budova, garáž či parkoviště dokáže tyto požadavky splnit. Proto je potřeba zkontrolovat a v případě potřeby navrhnout úpravy v elektroinstalaci. Montáž, uvedení do provozu a případný servis wallboxu musí provádět autorizovaný elektrikář a musí vždy odpovídat platným normám a směrnicím.

 


 

Jak tedy dále postupovat?

 

1. Správný výběr stanice a koupě.

Výběr wallboxu  Před samotným nákupem Wallboxu nás prosím kontaktujte v on-line chatu nebo telefonicky. Vybereme spolu tu správnou variantu. 

 

2. Kontrola elektroinstalace a místa instalace Wallboxu

Kontrols elektroinstalace a místa instalace Wallboxu 


Certifikovaný elektrikář Vás navštíví v místě instalace aby provedl potřebnou kontrolu. Podrobně projde veškeré faktory, které mají význam na instalaci a provoz Wallboxu. Projde s Vámi všechny možnosti, Vaše přání a požadavky.

Nejdůležitějším faktorem při nabíjení Vašeho vozidla je bezpečnost. Kontrola se proto týká například jistících a ochranných prvků, průřezů vodičů atd.

Po samotné kontrole Vám bude zaslána cenová nabídka potřebných úprav.

 

3. Instalace a uvedení do provozu

Instalace a uvedení do provozu 


V domluveném termínu Vás opět navštíví certifikovaný elektrikář. Provede potřebné úpravy a nainstaluje Vámi vybraný Wallbox. Provede také uvedení do provozu a seznámí Vás se samotným používáním. V případě potřeby Vám odpoví na další otázky, které se týkají nabíjení Vašeho vozu. Obdržíte fakturu za Wallbox a záruční list. 

 


 

Cena je platná pro Prahu s Středočeský kraj. Mimo toto území účtujeme 10,9 Kč s DPH/km. Výše uvedená cena zahrnuje kontrolu elektroinstalace a návrh řešení. Případná úprava elektroinstalace a instalace Wallboxu je účtována zvlášť.

Vztahuje se pouze na Wallboxy zakoupené na našem e-shopu.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
M Avatar autora | 19.7.2021
Plna spokojenost. Dekuji MR
5
M Avatar autora | 15.7.2021
Naprosto profesionální přístup. Od výběru Wallboxu až po první nabíjení to trvalo cca 14 dní, takže v dnešní době rychle, profesionálně, dle mých představ. Hned jsme se domluvili na instalaci druhého Wallboxu v dalším objektu. Děkuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: