Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

Webasto řešení pro domácnost

csm_Webasto-Charging-Home-Pure_7_2021x600_430e0f0214

 

Ať už hledáte řešení pro Vaše soukromé nebo služební auto - Webasto má tu správnou nabíjecí stanici pro Váš dům, pronajatý byt nebo firemní parkoviště. Ať už je to jednoduchá Webasto Pure nebo inteligentní nabíjecí stanice Webasto Next, uděláme z Vašeho každodenního rutinního nabíjení jednoduchý a efektivní úkon.

Webasto se řadí mezi firmy, které se snaží chovat ohleduplně k životnímu prostředí. Pro efektivní řešení spolupracuje v České republice s firmou ASEKOL v jejíž síti můžete bezplatně odevzdat vysloužilý výrobek.

 

Komfortní nabíjení u Vás doma

 

Webasto_Teaser_960x480__Home_Solutions__House_

Rodinný dům

Nabíjení elektrického vozidla nemůže být jednodušší. Přijeďte domů, uvolněte nabíječku, připojte se a užijte si rychlé nabíjení.

Webasto-Charging-Home-Underground-parking-Next-3_2021

Byt

Máte přístup na vlastní parkovací místo? Proč ne elektrifikovat! Jednoduše si vyberte správný wallbox, nechte ho nainstalovanou a jezděte.

Webasto-Charging-Home-Pure-3_2021

Firemní auto

Využijte naše nabízené obchodní řešení a můžete i Vy podporovat jednotlivce, kteří vlastní nabíjecí stanici. Vyžádejte si od nich předložení nákladů a zahrňte je mezi firemní náklady.

 

S Webastem je nabíjení doma snadné.

 

S naší sítí školených dodavatelů Vám můžeme pomoci najít perfektní řešení pro domácí nabíjení. Ať už potřebujete inteligentní ovládání nebo jen jednoduché nabíjecí funkce, sestavíme balíček šitý na míru Vašim potřebám.
Pokud potřebujete podporu v pronajaté nemovitosti, vytvoříme pro Vás balíček, který vyhovuje podmínkám vlastníka nemovitosti v domě nebo v bytovém domě.

Všechna naše řešení splňují nejvyšší standardy zabezpečení a účinnosti, takže si můžete být jisti, že se na Vaše Webasto můžete spolehnout po mnoho let.