Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

Eco-Smart - Nabíjení přebytky FVE

eco-smart

 

Ekologičtější nabíjení na dosah ruky

Eco-Smart je vestavěná inteligentní funkce, která umožňuje nabíjení pomocí zelené energie vyrobené z domácích solárních panelů (PV) nebo větrných turbín – bez dalších nákladů.

Díky Eco-Smart jsou nabíječky Wallbox klíčovou součástí každého udržitelného domácího energetického systému.

Funkce Eco-Smart je nyní k dispozici u všech nových i stávajících nabíječek Pulsar Plus a Copper SB, včetně 1fázových a 3fázových modelů.*

* Potřebný elektroměr 

Proč Eco-Smart?

Dva režimy pro lepší řízení

Eco-Smart umožňuje nabíjet 100% solární energií nebo kombinací solární energie a energie ze sítě. Nastavte si preferovaný režim přímo z aplikace myWallbox a ostatní nechte na nabíječce.

Využijte plný výkon svých solárních panelů

Vyrábíte více energie, než dokáže váš dům spotřebovat? Využijte každý přebytek energie tím, že ji nasměrujete do svého vozu.

Zelenější a úspornější

Ušetřete ještě více na svých účtech za elektřinu tím, že využijete bezplatnou, čistou energii, která je již vaše. Získejte více z instalace solárních panelů a vyhněte se vysokým cenám za energii ze sítě jen tím, že budete dobíjet ekologicky.

Na výběr máte dva režimy

Uživatelé si mohou v aplikaci myWallbox zvolit své preference jediným kliknutím a výběr kdykoli změnit.

Režim Full-Green

Režim Full-Green rozpozná, kdy je ve vaší domácnosti k dispozici dostatek přebytečné zelené energie, aby splnila minimální požadavky potřebné k nabíjení vašeho vozu. V tu chvíli se vaše vozidlo začne nabíjet, což znamená, že každé nabití je 100% zelené.

full-green

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení