Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

Eco-Smart - Nabíjení přebytky FVE

eco-smart

 

Ekologičtější nabíjení na dosah ruky

Eco-Smart je vestavěná inteligentní funkce, která umožňuje nabíjení pomocí zelené energie vyrobené z domácích solárních panelů (PV) nebo větrných turbín – bez dalších nákladů.

Díky Eco-Smart jsou nabíječky Wallbox klíčovou součástí každého udržitelného domácího energetického systému.

Funkce Eco-Smart je nyní k dispozici u všech nových i stávajících nabíječek Pulsar Plus a Copper SB, včetně 1fázových a 3fázových modelů.*

* Potřebný elektroměr 

Proč Eco-Smart?

Dva režimy pro lepší řízení

Eco-Smart umožňuje nabíjet 100% solární energií nebo kombinací solární energie a energie ze sítě. Nastavte si preferovaný režim přímo z aplikace myWallbox a ostatní nechte na nabíječce.

Využijte plný výkon svých solárních panelů

Vyrábíte více energie, než dokáže váš dům spotřebovat? Využijte každý přebytek energie tím, že ji nasměrujete do svého vozu.

Zelenější a úspornější

Ušetřete ještě více na svých účtech za elektřinu tím, že využijete bezplatnou, čistou energii, která je již vaše. Získejte více z instalace solárních panelů a vyhněte se vysokým cenám za energii ze sítě jen tím, že budete dobíjet ekologicky.

Na výběr máte dva režimy

Uživatelé si mohou v aplikaci myWallbox zvolit své preference jediným kliknutím a výběr kdykoli změnit.

Režim Full-Green

Režim Full-Green rozpozná, kdy je ve vaší domácnosti k dispozici dostatek přebytečné zelené energie, aby splnila minimální požadavky potřebné k nabíjení vašeho vozu. V tu chvíli se vaše vozidlo začne nabíjet, což znamená, že každé nabití je 100% zelené.

full-green