Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

⚡ Inteligentní software myWallbox

Seznamte se s naším inteligentním softwarem myWallbox

myWallbox je softwarová platforma, která umožňuje plnou kontrolu nad nabíječkami Wallbox. Výměnou dat s inteligentní nabíječkou, elektromobilem a sítí vám pomáhá spravovat spotřebu energie při nabíjení tím nejefektivnějším způsobem. Jeden cloud, různé způsoby přístupu k našim nabíječkám.

Aplikace myWallbox umožňuje:

 • spravovat nabíjení a sledovat stav nabitíAplikace Wallbox
 • nastavovat a měnit plány nabíjení, abyste mohli využít energetické sazby mimo špičku
 • vzdáleně zamykat a odemykat
 • kontrolovat statistiky nabíjení v reálném čase
 • přijímat upozornění v reálném čase
 • provádět bezdrátové aktualizace

 Portál myWallbox umožňuje:

 • spravovat více uživatelů vašich nabíječek Wallbox
 • spravovat více nabíječek na různých místech
 • přístup ke stavu a statistikám v reálném čase
 • provádět aktualizace firmwaru na dálku
 • přístup uživatelů k vašim nabíječkám Wallbox prostřednictvím aplikace
 • přizpůsobit konfigurace plateb pro přístup k vašim nabíječkám

 

 

Portál myWallboxRůzné plány pro různé potřeby

 

MYWALLBOX BASIC

Plán myWallbox Basic je ideální pro soukromé nabíjení v domácnosti. Umožňuje vám zaregistrovat nabíječku ke svému účtu, pozvat k přístupu k nabíječce další osoby a ovládat nabíječku na dálku.

Pokud si nainstalujete náš elektroměr Power Boost, můžete získat také přístup k inteligentním řešením pro správu energie. Ten umožní aplikaci myWallbox zjistit, kolik energie váš dům spotřebovává, a automaticky přizpůsobit nabíjení elektromobilu v souladu s kapacitou místní sítě, abyste se vyhnuli výpadkům proudu a překvapivým účtům za energii.

S plánem myWallbox Basic můžete také ušetřit peníze naplánováním nabíjení mimo období špičky. Využití nižších sazeb za energie vám umožní ušetřit až 50 % nákladů na energii. To odpovídá více než 15 000 kilometrů navíc každý rok!*

wallbox-plan

* Příklad využití ze Španělska, kde se bere v úvahu spotřeba 20 kW energie na ujetí vzdálenosti 100 km a průměrná vzdálenost dojíždění 42 km/den. Den: sazba za službu 0,24 EUR/kWh vede k odhadovaným nákladům nabíjení 736 EUR ročně. Noc (tj. 1:00–7:00): sazba za službu 0,12 EUR/kWh vede k odhadovaným nákladům nabíjení 368 EUR ročně.

 

MYWALLBOX STANDARDBUSINESS-3

MyWallbox Standard je ideální pro podniky, které spravují infrastruktury nabíjení. Můžete využívat všechny funkce základního tarifu plus pokročilé vzdálené konfigurace na portálu myWallbox a nástroje pro snadnější správu více nabíječek a uživatelů.

Můžete také aktivovat řešení Dynamic Power Sharing. Při instalaci nabíječek Wallbox s naším elektroměrem bude Dynamic Power Sharing měřit spotřebu energie vaší budovy v reálném čase a automaticky přizpůsobí nabíjení všem připojeným elektromobilům v souladu s kapacitou vaší místní sítě, čímž se vyhnete vysokým účtům za energii. Plán Standard je od roku 2023 také zdarma!

 

MYWALLBOX BUSINESS

Plán myWallbox Business je ideální pro podniky, které spravují infrastruktury nabíjení a potřebují jednoduchý nástroj pro integraci plateb. Provozovatelům nabíjecích stanic umožňuje spravovat nabíječky, uživatele a platby prostřednictvím cloudové platformy.

Uživatelé vašich nabíječek mohou snadno získat přístup a platit za vaše služby nabíjení prostřednictvím aplikace myWallbox. Platby vám budou chodit přímo na bankovní účet. Vyberte si konfiguraci plateb, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a my se postaráme o platební toky!

PAY-PER-CHARGE

Uživatelé mají přístup k vašim nabíječkám prostřednictvím aplikace myWallbox naskenováním QR kódu nabíječky. Uživatel zvolí časový rámec nabíjení a platba je zpracována při každé relaci.

Jak pay-per-charge (platba za jednotlivé nabíjení) funguje:

 1. Po relaci nabíjení myWallbox automaticky vygeneruje k účtu uživatele objednávku.
 2. myWallbox každý měsíc odečte částku platby z registrované karty uživatele.
 3. myWallbox převede každý měsíc celkovou částku platby (bez 5% poplatku) na váš bankovní účet.
 4. myWallbox vystaví uživatelům vaším jménem fakturu za relace nabíjení z vašich nabíjecích stanic s uplatněním místní DPH. Tato faktura je automaticky zaslána na účet uživatele.
 5. Na konci každého měsíce vám myWallbox zašle fakturu se shrnutím všech poplatků.

 

BUSINESS-2