Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

ACCELEV Charge Boost

Kód: 3024
Novinka
Značka: EVtun
30 990 Kč 25 611,57 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doma si nyní můžete užívat rychlost stejnosměrné nabíječky s výkonem až 25 kW pomocí nového napájecího modulu pro střídavé nabíječky - Accelev Charge Boost.

Tento modul zvyšuje a stabilizuje napětí nabíječky jakéhokoli výrobce nebo funguje jako superrychlá třífázová nabíječka a umožňuje nabíjet automobily výkonem až 25 kW.

Při odběru značného množství energie ze sítě dojde během nabíjení vozu k poklesu napětí přibližně o 10 V, což signalizuje, že vůz je nabíjen ze sítě 220V. Například pokud je Tesla 3 nabíjena pomocí 220 V, 3 fází a 11 A, bude výsledkem 10,5 kW. Všimněte si, že to není inzerovaných 11 kW.

Accelev Charge Boost dodává konstantní napětí 250 V do všech tří fází bez ohledu na zatížení. Podle IEEE je to maximální napětí povolené pro nabíjení automobilů. Výše uvedená Tesla 3 se nabíjí napětím 250 V, 3 fáze, 11 A. To odpovídá skutečnému výkonu 12 kW. To je o více než 14 % rychleji ve srovnání se standardní nabíječkou.

Accelev Charge Boost může fungovat buď jako zdroj energie pro jakoukoli komerčně dostupnou střídavou nabíječku, nebo jako samostatná střídavá nabíječka, čímž odpadá potřeba nabíječek třetích stran. Trvale dodává do vozu výstupní napětí 250 V bez ohledu na zatížení a síťové napětí (minimálně 200 V).

Navíc dokáže efektivně vyrovnávat úroveň zátěže mezi jednotlivými fázemi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíjecí stanice
Hmotnost: 30 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: