Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

Nabíjení na cestách

elektromobilita

Více než dva miliony řidičů po celém světě vyměnili své staré vozy na fosilní paliva za nový elektromobil. Přístup k veřejné nabíjecí stanici se stává nustností pro každého řidiče. Výstavba rychlonabíjecích stanic v České Republice začíná pokrývat strategické body. 

Nabíjení u veřejných stanic

DC_CEZ_autonabijeni

Rychlonabíjecí DC stanice přináší jednoznačné plus na poli elektromobility - Váš elektromobil jsou schopné nabít na 80% kapacity akumulátoru v řádu minut. Více o možnosti nabíjení u těchto stanic naleznete v článku základy nabíjení.

Druhým případem jsou veřejné AC nabíjecí stanice. Těmito stanicemi jsou vybaveny nákupní centra, restaurace, obce apod. Mějte na paměti, že u těchto nabíjecích bodů je potřeba být vybaven vlastním nabíjecím kabelem.

Přenosná nabíječka jako základ na cesty

V případě cestování na delší cesty není dobré se 100% spoléhat na rychlonabíjecí stanice. V případě, že chce elektromobilista vyrazit na chatu popřípadě přespat v hotelu na cestách musí být vybaven uplným základem -  přenosnou nabíječkou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení