Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

2befair Screen Protector | Tesla Model S/X

Kód: 2889/LES 2889/MAT Zvolte variantu
Tip
Značka: 2befair
990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
  • Perfektně pasuje na přední a zadní část displeje
  • Chrání před poškrábáním
  • Vysoce kvalitní a odolný materiál
  • Tvrdost povrchu 9H
  • Vyrobeno v Německu
  • Možnost volby mezi matným a lesklým povrchem
  • Vzhledem k zaobleným okrajům displeje končí fólie těsně před okrajem, takže zůstává volná mezera.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S našimi ochrannými fóliemi 2befair, které byly speciálně navrženy pro displeje vozů Tesla Model S a Tesla Model X, ochráníte své displeje před nežádoucími škrábanci. Matné fólie navíc odrážejí displej a nepříjemné otisky prstů jsou minimalizovány. U lesklých fólií jsou otisky prstů stále viditelné, ale jsou redukovány.

K instalaci chrániče displeje není potřeba žádné další nářadí. Ochranná fólie se jednoduše a rychle "přilepí" na obrazovku. Před instalací ochranné fólie očistěte obrazovku přiloženým hadříkem. Poté pomocí přiloženého pohlcovače prachu odstraňte z obrazovky žmolky a prach.

Naše ochranné fólie na displej 2befair jsou vyrobeny v Německu. To znamená, že snižujeme emise CO2 nejen při výrobě, ale i při přepravě a zajišťujeme férovou výrobu. Dbáme na vysokou kvalitu zpracování a spravedlivou a udržitelnou výrobu našich produktů 2befair.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochranné fólie
Model vozu: Tesla Model X, Tesla Model S

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

2befair_Gruene_Hintergrund_480x480

Naše značka 2befair znamená udržitelně a spravedlivě vyrobené příslušenství pro elektromobily. Kromě toho věnujeme velkou pozornost mimořádně dobré kvalitě a transparentnosti našich výrobků 2befair. Abychom předešli dlouhým dodacím cestám, a tím i zbytečným emisím CO2, vyrábíme naše výrobky v co nejbližším regionu. U příslušného výrobku vás informujeme o přesné zemi původu, protože transparentnost je pro nás velmi důležitá.

Jeden z našich nejdůležitějších výrobků, gumové rohože, se nám již podařilo převést na udržitelnou výrobu v Německu. Kromě toho naše gumové rohože 2befair již obsahují 30 % recyklovaného materiálu. V zásadě dbáme na to, aby naše výrobky 2befair obsahovaly vysoký podíl recyklovaného materiálu nebo aby byl materiál biologicky vyroben a zároveň rozložitelný. Neustále děláme vše pro to, abychom v našem internetovém obchodě převáděli více produktů na produkty vyrobené udržitelným a spravedlivým způsobem. V naší kategorii produktů 2befair již najdete výběr různých produktů.

 

V budoucnu bude pod značkou 2befair následovat mnoho dalších produktů. Naším cílem je dále rozšiřovat a trvale měnit trh s příslušenstvím! S naší značkou 2befair vám dáváme náš slib značky! Udělejme vše pro to, abychom společně mysleli spravedlivě a udržitelně! Pro naše životní prostředí!

Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde najdete 2befair, značka udržitelného autopříslušenství navštivte naše webové stránky. Těšíme se na vaši návštěvu!