Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

Řešení pro správu energie (EMS)

 

POWER BOOST

Měří, jaká je aktuální spotřeba objektu a zbytek předává vašemu elektromobilu. Zapne se tepelné čerpadlo, klimatizace nebo elektrické topení? Žádný problém! Funkce Power Boost automaticky upraví nabíjecí výkon a poskytne vám nejlepší možný zážitek z nabíjení.

 


 

POWER SHARING

Optimalizuje nabíjecí výkon všech připojených elektromobilů rovnoměrným rozdělením dostupné energie mezi všechna připojená nabíjecí místa.

 


 

DYNAMIC POWER SHARING

Dynamic power sharing kombinuje funkci Power Boost a Power Sharing. Hlídá tedy aktuální spotřebu objektu a volný výkon poté rozděluje mezi více připojených Wallboxů. Toto šetří náklady a snižuje požadavky na vyhrazený jistič budovy.

 


 

ECO SMART

Systém Eco-Smart Vám umožní využívat zelenou energii získanou z vašich domácích solárních panelů nebo větrných turbín k nabíjení elektromobilu tím nejefektivnějším a nejudržitelnějším způsobem. Máte na výběr ze dvou různých režimů nabíjení:

Eco: Minimalizujte spotřebu energie ze sítě při nabíjení svého elektromobilu kombinací s přebytečnou zelenou energií, která je k dispozici. Režim Eco v reálném čase detekuje zelenou energii, která se nepoužívá jinde ve vaší domácnosti, a smíchá ji s energií ze sítě, aby zajistil efektivní nabíjení.

Full Green: K nabíjení vašeho vozu používáte výhradně zelenou energii. Režim Full-Green zjistí, kdy je ve vaší domácnosti k dispozici dostatek přebytečné zelené energie, aby splnila minimální požadavky potřebné k napájení vašeho vozu. Teprve pak se začne váš vůz nabíjet, což znamená, že každé nabíjení je zcela ekologické.

 


Dokumentace

Stáhněte si instalační příručku EMS, kde naleznete pokyny k instalaci řešení Power Boost, Eco-Smart, Power Sharing, Dynamic Power Sharing a V2H Řešení pro správu energie (EMS).

Ke stažení zde.

Související články

⚡ Jak aktivovat funkci Power Boost?

⚡ Jak aktivovat funkci Power Sharing?

⚡ Jak aktivovat funkci Dynamic Power Sharing?

⚡ Jak aktivovat funkci Eco-Smart?