Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

V2C

⚡ Trydan: Integrace fotovoltaiky

 

soporte-trydan

 

 Trydan obsahuje nejinovativnější fotovoltaický integrační systém na trhu. Tento systém byl pečlivě navržen tak, aby maximálně optimalizoval energii generovanou solárními panely.

 


 clock

Různé typy fotovoltaického nabíjení v různých časových intervalech

Trydan s dynamickým řízením výkonu umožňuje nabíjet elektromobil pouze přebytečnou solární energií, energií ze sítě nebo nabíjet s maximálním výkonem kombinací obojího. Seznamte se s různými provozními režimy solární energie a nastavte každý z nich podle časového pásma. Úplnou kontrolu nad fotovoltaickou energií máte ve svých rukou!

 


 

Jak mohu integrovat fotovoltaiku se systémem Trydan?

 

cdp-v2c-meter

V2C ControlBox (V2C Meter 2.0)

Umožňuje provádět měření v jednofázových i třífázových fotovoltaických instalacích.

Zjistit více

 

cdp-other-conexions

MQTT

Existují i jiné typy protokolů a připojení, které umožňují správné fungování dynamického řízení výkonu bez nutnosti použití fyzického zařízení.

Zjistit více

 

cdp-smart-meter

Chytré elektroměry (komunikace Wifi nebo kabel)

Tento typ elektroměru* neumožňuje zobrazit vyrobenou solární energii v aplikaci V2C Cloud ani na webové platformě v2c.cloud. Všechny provozní režimy fotovoltaiky však fungují správně. Seznam kompatibilních elektroměrů:

Wifi: Shelly, Wibeee

Kabel: Chint, Eastron

 

cdp-inverter

Přímé připojení k solárnímu střídači

Trydan se připojuje k většině populárních střídačů** na trhu a umožňuje odečítat údaje o spotřebě bez nutnosti instalace CT proudových svorek. Seznam kompatibilních střídačů:

Wifi: Fronius, Goodwe, Huawei, Ingeteam, Kostal Piko, Kostal KSEM, SMA, Solax, Victron

Kabel: Deye/Turbo Energy, SolarEdge, Solis

Wifi/kabel: Greenheiss, SAJ

 


 

*Je možné, že váš solární střídač obsahuje jeden z kompatibilních elektroměrů, který vám může umožnit provádět měření bez nutnosti přidávat nový elektroměr.
** Přímé připojení je povinné, pokud máte baterie a chcete upřednostnit nabíjení automobilu před bateriemi. V opačném případě není přímé připojení tak podstatné.