Položky označené "Skladem" expedujeme:
- objednáno do 10:00 ve stejný den
- objednáno po 10:00 následující den

OlifeEnergy AC

Kód: ST22AC1R2RB2
114 490 Kč –5 %
OlifeEnergy AC
114 490 Kč –5 % 108 760 Kč 89 884,30 Kč bez DPH
Zadat do výroby
SmartMeter ?
SolarModule ?
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Designová samostatně stojící stanice pro nabíjení dvou elektromobilů zároveň střídavým napětím s celkovým výkonem až 44 kW (2 x 22 kW) v robustní celokovovém provedení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OlifeEnergy AC

OlifeEnergy AC je již v základní verzi vybavena širokou škálou funkcionalit. Nabíjení lze zahájit automaticky ihned po připojení vozidla, po identifikaci RfID kartou, nebo mobilním telefonem. Přes smartphone aplikaci se také provádí kompletní konfigurace. Výkon stanice může být nastaven v rozsahu 0–44 kW, nastavený výkon je připojenými vozidly sdílen. Stanici je možné připojit na HDO, integrovat do chytré domácnosti, propojit s bateriovým úložištěm nebo integrovat s dalšími regulačními systémy. Pomocí externí jednoty OlifeEnergy SmartMeter lze dynamicky řídit výkon stanice a tím zabránit vybavení jističe při vysoké spotřebě, nabíjet z přebytků solární elektrárny, nebo z nízkého tarifu.

Rozšířená varianta OlifeEnergy AC CLOUD umožňuje spolupracovat se vzdáleným serverem (OlifeEnergy Cloud, OCPP), který zajistí řízení příkonu pro více stanic OlifeEnergy, vzdálenou diagnostiku, autorizaci a správu uživatelů. Každá stojanová stanice AC CLOUD může být zařazena do sítě dobíjecích stanic OlifeEnergy Net a přinášet majiteli dodatečné příjmy za veřejné nabíjení elektromobilů.

olife-AC

 varianty-olife-ac

 


 

SmartMeter (doplněk za příplatek)

smartmeter1 SmartMeter měří aktuální spotřeby objektu nebo jeho dílčího okruhu, vyhodnocuje dostupný příkon pro nabíjení EV a reguluje maximální nabíjecí proud stanice. OlifeEnergy SmartMeter řídí právě jednu nabíjecí stanici OlifeEnergy na jedné přípojce. (jeden nebo dva nabíjecí body podle modelu nabíjecí stanice). Jednotka se umísťuje do hlavního rozvaděče na DIN lištu. Proud je měřen nepřímo pomocí měřících transformátorů s děleným jádrem. Komunikace se stanicí probíhá po sériové lince pomocí sběrnice RS485 nebo volitelně pomocí bezdrátového modulu.

 

SolarModule (doplněk za příplatek)

solarmodule1
Rozšiřující modul pro běžné (střídavé – AC) nabíjecí stanice OlifeEnergy, který umožňuje stanici komunikaci s vybranými střídači pro domácí fotovoltaické elektrárny (FVE). Pro ochranu hlavního jističe před vybavením tedy není nutné pořizovat Olife Energy SmartMeter, díky SolarModule je možné využít smartmeter solární elektrárny (pouze vybrané modely).
 
Modul se střídačem komunikuje po lokální síti (LAN) prostřednictvím Wi-Fi nebo Ethernet protokolem ModBus TCP. Modul také zprostředkuje vzdálenou správu a nastavení stanice po lokální síti. Spolupráce se střídačem umožňuje stanici řídit nabíjení elektrického vozu, tak aby bylo dosaženo nejvyšší možné rychlosti nabíjení s maximální efektivitou produkované solární energie.


 

Montáž Wallboxů a nabíjecích stanic jsou oprávněny provádět pouze osoby s odbornou způsobilostí (kvalifikací) dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb.. Pro účely případného reklamačního řízení je nutné doložit revizní zprávu a potvrzení o instalaci od této osoby včetně výrobního čísla instalovaného výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Firemní nabíjení
Hmotnost: 110 kg
Výstupní proud: AC (střídavý)
Umístění: Společné prostory, Firemní
Maximální výkon: 3,7kW, 7,4kW, 11kW, 22kW
Výstup stanice: 2x kabel Typ 2
Funkce: Integrovaný elektroměr
Autorizace: RFID čtečka
Energy Management: Dynamické řízení výkonu, Master / Slave, Spínání HDO
Řídící software: Mobilní aplikace
Komunikace: Bluetooth
Protokoly: Modbus (RS485)
Integrace s FVE střídači: Huawei, GoodWe, SolaX, SOFAR, Dražice
Stupeň krytí: IP54
Režim nabíjení: 3 (ČSN EN 62196 Mode-3)
Typ přívodu AC: AC 3 + N + PE 400V 50 Hz, TN-S AC 3 + PEN 400V 50 Hz, TN-C
Vstupní napětí: 400 V (50 Hz)
Vstupní proud: 0–63 A
Výstup: max. 2x22kW
Proudový chránič: 2 x čtyřpólový chránič typu A + detekce reziduálního DC proudu dle IEC 62955
Pracovní teplota: od -25 °C do +40 °C
Rozměry: 560 x 2000 x 380 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: